Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 04-07-2021 17:55

‘Efe Eren Steakhouse’ Çarşamba’da Açıldı

İsa Kasap isimli yatırımcının sahibi olduğu ‘Efe Eren Steakhouse’ Çarşamba ilçesi Değirmenbaşı Caddesi’nde hizmete açıldı.

‘Efe Eren Steakhouse’ Çarşamba’da Açıldı

Efe Eren Steakhouse’un açılışında konuşma gerçekleştiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşambamız için önemli bir hizmetin açılışı için bir arada bulunuyoruz. Biz belediye olarak çalışmalarımızı gerçekleştirirken, yatırımcılarımızda Çarşamba’da yatırımlarına devam ediyor. Çarşambamız için önemli bir yatırımı Çarşambalı hemşerimiz İsa Kasap gerçekleştirerek Efe Eren Steakhouse’u Çarşambamıza kazandırdı. Bu yatırım Çarşambamızın ihtiyacı olan bir yatırımdı. Ben yatırımcı kardeşimize teşekkür ediyorum ve işyerinin kendilerine bol kazançlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Doğan’ın konuşmasının ardından yapılan dua ile birlikte açılış kurdelesi kesilirken, açılışa Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, eski milletvekili Cemal Alişan ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA