Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 13:08

Türkiye Birincisi Öztürk’e Hediye

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce liselerarası düzenlenen Genç Seda Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Türkiye Birincisi olan Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mustafa Öztürk’e Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan hediye takdim etti.

Türkiye Birincisi Öztürk’e Hediye

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, kendisini ziyaret eden Öztürk’ü tebrik ederek, “Mustafa her gün kendisini geliştirerek bu yarışmada birinci oldu. Her insan her gün üstüne koyarak kendisini geliştirmelidir. Bu sayede başarılı olacaktır. İnşallah Mustafa da bundan sonra kendisini geliştirmeye devam ederek başarılarını sürdürecektir. Kendisi ile gurur duyuyoruz” şeklinde konuşurken, konuşmasının ardından Öztürk’e hediye takdiminde bulundu.

Genç Seda Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Türkiye Birincisi Mustafa Öztürk aha sonra Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı makamında ziyaret ederken, Başkan Doğan da genç öğrenciyi tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve Tarihi Göğceli Çivisiz Camii’nin rölyefini hediye etti.

Ziyaretlerde Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir de hazır bulundu.

Haber: Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA