Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 08-08-2021 17:34

Din-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Çarşamba’da seçildi

Samsun genelinde sendikalaşmasını tamamlayan Din-Bir-Sen Samsun Şube Başkanlığına Çarşamba’da yapılan kongreyle Hikmet Arslan seçildi. Tek liste girilen kongrede 450 üyeli sendikada 100 delegeden 76’sı oy kullandı. Kongre sonunda Hikmet Arslan Din-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı oldu.

Din-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Çarşamba’da seçildi

Seçime Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir ve sendika ilçe başkanları ile üyeler katıldı.  Çarşamba Dikbıyık’ta özel bir salonda gerçekleşen kongrede konuşan Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, birlik beraberlikten,  çalışmaktan bahsederek evrensel mesajlar verdi. 

Ardından konuşan yeni Din-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Hikmet Arslan, “Büyük bir heyecanla sendikamızın Samsun şubesinin olağan genel Kurulunu gerçekleştirdik kongremizin sonucunun hayırlara vesile olmasını dileyerek bu göreve beni seçtiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.  Dünyanın yeniden dizayn edildiği bir dönemde yeniden büyük Türkiye için yeni bir dünya düzeni için Din-Bir-Sen ailesine büyük sorumluluklar düştüğünün farkında olduklarını ve sorumluluklarını bildiklerini ifade eden Arslan, “Mümin, yaptığı işi en güzel şekilde yapandır düsturuyla üzerimize aldığımız sorumluluğumuzun bilinciyle çalışıyoruz.  Yeni dönemin yenilendiğimiz dönem olması, devam eden proje ve çalışmaların gerçekleşmesi, teşkilat mensuplarımızın istek ve talepleri doğrultusunda yeni çalışmaların hayata geçmesi adına başta genel başkanımız ve yönetim kurulu olarak el birliği ile uyumlu ve dayanışma içinde var gücümüzle çalışacağız. Merkeziyetçi içe kapanık katı hiyerarşik kırtasiyeciliğe dayalı eski kamu yönetiminin kalıntılarını aşmak için her türlü girişimi yapacağız. Delege arkadaşlarımızın gösterdikleri teveccühe layık olmak için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Yönetim ise Hikmet Arslan başkanlında şu isimlerden oluştu. Cengiz Kök, Ersin Özenç, Hüseyin Ersoy, Mehmet Kaya, Mustafa Çelik, Enver Çakıroğlu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA