Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 18-08-2021 14:01   Güncelleme : 18-08-2021 14:33

Genç Başkan Tüm Çarşamba’yı Bir Araya Getirdi

21 Haziran’da gerçekleştirilen Çarşamba Muhtarlar Derneği seçiminde başkan seçilen Yusuf Özkan, Çarşamba Muhtarlar Derneği adına düzenlenen kahvaltıda mahalle muhtarları ve ilçe protokolünü bir araya getirdi.

Genç Başkan Tüm Çarşamba’yı Bir Araya Getirdi

Çarşamba Göl Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında konuşma yapan Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, “Haziran ayında gerçekleştirilen seçimimizde Çarşamba Muhtarlar Derneği olarak muhtarlarımız görevi bana ve yönetim kurulu üyelerimize layık gördüler. Ben seçimde destek veren, vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi Sinop ve Kastamonu’da sel felaketi oldu ve birçok insanımız mağdur oldular. Çarşamba Muhtarlar Derneği olarak sel bölgelerine yardım toplayacağız ve bunun için tüm muhtarlarımızın desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Özkan’ın ardından söz alan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Muhtarlarımızla birlikte daha yaşanabilir, refah seviyesi daha yüksek bir Çarşamba için çalışıyoruz. Belediye olarak Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte tüm mahallelerimize hizmet götürmek için çalışıyoruz. Beton yol çalışmalarında önemli bir mesafe kat ettik, ilçe merkezinde de bildiğiniz gibi altyapı çalışmalarına başladık. Yağmur suyu hattı, kanalizasyon hattını birbirinden ayırıyoruz ve içme suyu hattımızı da yenileyeceğiz. Altyapı çalışmalarımızı tamamladıktan sonra sağanak yağışlarda inşallah su taşkınlarının önüne geçmiş olacağız. Siz muhtarlarımızla istişare içerisinde olarak inşallah Çarşambamıza güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kahvaltı programına Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın yanı sıra Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün, CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, Deva Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Tuğba Arslan, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Haber: Eylül Beren KARAMAN

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA