Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 27-08-2021 17:58

“Atakumluların ve Atakum Belediye Başkanı’nın Yanındayım”

Büyük Birlik Partisi(BBP) MKYK Üyesi Erdal Avcı, Atakum Belediyesi’nin banka hesaplarına haciz konmasına tepki gösterdi.

“Atakumluların ve Atakum Belediye Başkanı’nın Yanındayım”

Atakum Belediyesi’ne yapılanın hukuksuz olduğunu söyleyen Büyük Birlik Partisi(BBP) MKYK Üyesi Erdal Avcı şunları söyledi:

“Her fırsatta sandıktan çıkan sonuca rıza gösterilmesini vurgulayanlar başka siyasi partiden seçilen belediye başkanlarına aynı nezaketi göstermek zorundalar. Atakum Belediyesi’ni Millet İttifakı kazanmış seçim bitmiş Atakum Belediyesi sadece kendilerine oy verenlerin değil bütün Atakumluları temsilen seçilmiştir. Hukuksuzca banka hesaplarına haciz koyarak tüm Atakumlular cezalandırılmaktadır.

Yerele hizmet edenlerin önü bu tür ayak oyunlarıyla engellenirse bundan en büyük zararı Samsunda CUMHUR ittifakı görür. Bu tür uygulamayı kim yaparsa yapsın bu ters teper ve kendi seçmen tabanından da tepki alır.

5 müteahhite gösterilen toleransın Atakum’lulara gösterilmemesi hesaplarına haciz konulması demokrasi ile yönetilen hukuk devletinde yeri yoktur.

Atakum’luların yanında olduğumuzu siyaseten ayrı partilerde olsak da BBP’nin bu konularda her zaman haksızlığa uğrayan kim olursa olsun yanında olduğumuzu kamu oyuna saygılarımla arz ediyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA