ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 08-09-2021 20:24

Akşener’den Çarşamba’da Esnaf Ziyareti

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun ziyareti kapsamında Çarşamba ilçesini ziyaret ederek esnaf ziyaretlerinde bulundu ve bir konuşma gerçekleştirdi.

Akşener’den Çarşamba’da Esnaf Ziyareti

Çarşamba Zübeyde Hanım Meydanı’nda esnaf ziyaretleri öncesinde konuşma gerçekleştiren İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Bu ülke ekonomisinin bel kemiği olan esnafın sesi olmak, derdinin çözümüne katkıda bulunmak ve bir muhalefet partisi genel başkanı olarak o sesi tüm Türkiye’ye, tüm kamuoyuna mal etmek ve iktidarın da bunu görmesini sağlamak için buradayım. Ben esnaf kardeşimizin dükkanına girdiğimde iktidar partisini yermiyorum ya da kendi partimi övmüyorum. Bu seçim zamanı olacak bir iştir. Ama bugün esnafın sesini duyurma mecburiyetimiz var. Neden esnaf ziyaretleri yapıyorum; çünkü esnaf sanayicinin ürettiği ürünü satar. Eğer esnaf olmazsa sanayicinin ürettiği ürün elinde kalır, işçi işsiz kalır. Çiftçi üretir; manav satar, esnaf satar. Esnaf olmazsa çiftçinin ürettiği elinde kalır. Bu insanlar nasıl geçinir kimse bilmiyor, bu insanların sesini de kimse duymuyor. Çünkü bu insanlar velinimet değil, halbuki esnafta müşteri velinimettir. Ben nasıl buraya geldiysem derdinizi dinliyorsam, ağaların tamamı da gelecek. Sizi dinleyecek ve sizi iknaya çalışacak ve bunu yapmadıkları takdirde de sandıkta cevabını vereceksiniz. 360 ek göstergelilere ve EYT’lilere söz verdiniz. Söz verdiyseniz sözünüzü tutacaksınız. Eğer verdiğiniz sözleri tutmuyorsanız, bunun hesabı sandıkta sorulacaktır. Ben burada karşınızdayım; çünkü siz patron ve velinimetsiniz. Bunu unutturdular ancak bunu el ele verip yeniden hatırlayacağız. Allah bizim iktidarımız olduğu günler geldiğinde beni ve arkadaşlarımızı size karşı inşallah utandırmasın. Ülkemizin bu durumundan hep birlikte el ele vererek kurtulacağız” diye konuştu.

Akşener’e esnaf ziyaretlerinde İyi Parti Samsun Milletvekilleri Bedri Yaşar ve Erhan Usta ile İyi Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, İyi Parti İlçe Başkanı Turhan Yazıcı ve partililer eşlik etti.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA