Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 22-09-2021 17:09

Sapancı’dan Teşekkür

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, hafta sonunda gerçekleştirilen Samsun 7’nci Olağan İl kongresi ile alakalı olarak katılımcılara teşekkür etti.

Sapancı’dan Teşekkür

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Sapancı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Hafta sonu Pazar günü Saadet Partisi Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu beyin teşrifleriyle yapılan Samsun 7’nci Olağan İl kongremizin Çarşamba ilçemize, Samsun'umuza ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.

Merhum liderimiz Erbakan hocamızın bizlere emanet bıraktığı, Milli Görüş ideallerimizin başında gelen yeniden büyük Türkiye, adil ve yeni bir dünya düzeni için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Önce ahlâk ve maneviyatı önceleyerek daha önce yaptığımız devlet kademelerindeki örnek çalışmalarımızı unutmayarak, bize milletimizin vereceği güven ve yetki ile de temiz geçmişimizin, günümüzde de uygulanabileceğini ve çok da zor olmayacağını milletimize göstermeye de hazırız.

Şu anda ülkemizin içerisinde bulunduğu maddi ve manevi çöküntüde ancak biz Milli Görüş kadrolarının iş başına geçmesi ile düzeleceğine inancımız tamdır.

Milletimize olan sevgimiz, vatanımıza ve bayrağımıza olan bağlılığımız, ayrıca siyaseti de Erbakan hocamızdan öğrendiğimiz gibi hak'ka giden yollardan olarak gördüğümüzden dolayı bütün ülke genelinde aynı inanç ve azimle teşkilatımıza bağlı olarak yapmaktayız.

Kongrelerimizde bu çalışmalarımızda birisidir.

İlçemiz genelinde kongre hazırlık komisyonumuzun güzel ve verimli çalışmaları ile bütün organlarımızın güzel çalışmasıyla,

Çarşamba ilçemiz olarak İl kongremize iştirak ettik.

Mükemmel bir kongre gerçekleşmiştir.

Hazırlanışı, katılımı, coşkusu, heyecanı, sunumlarıyla İl başkanımız ve Genel Başkanımız ötekileştirmeyip, kucaklaşmayı bütün halkımız ile barışık yaşanılmasının gerekliliğini ve nasıl yaşanılabileceğinin yollarını anlattılar.

Olurmu?

Elbette olur inanıyoruz. Başaracağız ve mu memlekette huzur, barış, karşılıklı sevgi saygıyı Milli Görüş Saadet Partisi ile de tesis edeceğiz inşallah.

Kongreye katılım dikkat çekiciydi!

İktidarından muhalefetine, bütün siyasi partilerden il ve ilçe başkanları, belediye başkanlarından, STK, dernek ve vakıf temsilcilerine kadar çok geniş bir yelpazeden katılımlar vardı salonda.

Bu bence günün en önemlilerindendi.

Buradan hareketle ev sahibi Saadet Partisinin oyundan ziyade "özgül ağırlığı"nın önemine dikkat edilmelidir.

Saadet Partisinin toplumun bütün eğilimlerini bir araya getirmesindeki hikmet hak ölçekli siyaset anlayışı, samimi ve temiz kadrolarıdır.

Bu vesileyle öncelikle bu özel katılım çalışmaları için İl başkanımıza teşekkür ediyor,

Kendisine yeni görevinde muvaffakiyetler dilerim.

Çarsamba ilçemizden davetimize icabet eden Chp.ilçe başkanı İlhan Yörükcü beye, Bbp.ilçe Başkanı Ertan Sağlam bey ve yönetimine, Alperen Ocakları temsilcisi Ali Kemal Totuk beye, Doğu Türkistan İl temsilcisi Çarsamba'lı hemşehrimiz Serdar Öksüz beye,  katılamayıp "hayırlı olsun" dileklerini ileten siyasi parti temsilcilerimize, delegeleeimize, gönüldaşlarımıza teşekkürlerimizi arz ederim.

Katılımcılara aydınlatıcı ve doyurucu bilgilerle 1.5 saat civarında yorulmadan aynı tempoyla  sunum yapan Genel Başkanıma teşekkür eder, sağlık ömürler dilerim.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA