Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 23-09-2021 13:44

Çarşamba Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Samsun eTwinning Ödül Töreninde

Birçok eTwinning projesine ev sahipliği yapan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Ulusal Ajans tarafından başarılı proje çalışmalarından dolayı Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleriyle ödüllendirildi. Ayrıca okula “eTwinning Okulu” unvanı verildi.

Çarşamba Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Samsun eTwinning Ödül Töreninde

20 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 14:00’da Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül törenine Samsun’un birçok ilçesinden öğretmen ve idareciler katıldı.

 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu okul müdürü Ali İşyapan ve okulda eTwinning projelerini yürüten İngilizce öğretmeni Dr. Çiğdem Güneş Çilek de ödül törenine davet edildiler. Törene katılan Ali İşyapan ve Çiğdem Güneş Çilek’e toplam dört Ulusal Kalite Etiketi, dört Avrupa Kalite Etiketi ve eTwinning Okulu plaketi takdim edildi.

Ödül töreninin ardından okul müdürü Ali İşyapan, “Okulumuzda yapılan her türlü projeye gönülden destek veriyor ve bu projeleri yürüten öğretmenlerimize her türlü imkânı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz!” dedi. İngilizce öğretmeni Dr. Çiğdem Güneş Çilek, “Öğrenciler projelere dâhil olunca daha verimli ve kalıcı bir öğrenme gerçekleşiyor. Öğrencilerin özellikle İngilizce dil bilgileri gelişiyor ve yabancı dile olan ilgilisi artıyor. Bu nedenle okul idaremizin, okulumuzda görevli tüm öğretmen arkadaşlarımızın ve gönüllü öğrencilerimizin de katkılarıyla okulumuzda öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası iletişim sağlayabilecekleri eTwinning projeleri planlanıp yürütülmeye devam edilecektir” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA