Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 15-10-2021 16:53

ALS İş Makinaları Hizmete Açıldı

Çarşamba’da hizmet veren ALS Grup iş dünyasında yeni bir sektörde daha hizmet vermeye başlayarak iş makinaları sektöründeki iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

ALS İş Makinaları Hizmete Açıldı

Kirazlık mevkiinde bulunan ALS İş Makinaları’nın açılışına katılan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, “Samsun’da göreve başladığım günden bugüne kadar ilk kez bir açılışa katılıyorum. Göreve başladığımdan beri yatırım ve istihdam diyorum. Bu iş yerindeki makinalara baktığımızda hepsi iş makinası ve hepsi sanayiye hitap ediyor. ALS İş Makinaları Hyundai İstif Makinaları’nın Samsunumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Vali Dağlı’nın konuşmasının ardından açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesilerek iş yerinin açılışı gerçekleştirilirken, açılışa Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın yanı sıra iş yeri sahibi İlter Alişan’ın babası eski milletvekili Cemal Alişan, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, Çarşambalılar Dernek Başkanı Saadettin Sarıoğlu ve davetliler katıldı.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA