Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 16-10-2021 18:01

İyi Parti’de Genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

İyi Parti Genişletilmiş Çarşamba İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy’un da katılımıyla Çarşamba Göl Restoran’da gerçekleştirildi.

İyi Parti’de Genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ayakkabılarını eskiterek il il, ilçe ilçe geziyor. Bizlerinde yarın seçim olacakmış gibi sahada çalışmamız gerekiyor. Üye çalışması yapmamız ve eksik olan mahalle başkanlarımızı atamamız gerekiyor. Üzülerek şunu söylemek istiyorum ki Diyarbakır’da partimizin 12 bin 500 üyesi var ancak iki milletvekili olan Samsun’da 6 bin 900 üyemiz var. Tüm ilçeler çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız. Ben ilçe olarak sene sonunda bin 250 üye yapacağımızı taahhüt ediyorum. Tek başına iktidara doğru günden güne yürüyen partimiz için hepimizin canla başla çalışması gerekiyor” diye konuştu.

İnsanların kendilerine sıcak davranmalarının iktidara yürüyüşlerinin müjdecisi olduğunu dile getiren İyi Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ise şunları söyledi:

“Turhan başkanımın sözlerine canı gönülden katılıyorum. Üye sayısı konusunda Samsun’da üye sayımızı birkaç ay içerisinde 3’e katlamamız gerekiyor. Böyle güzel bir organizasyonda bizleri bir araya getirdikleri için İyi Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’na da teşekkür ediyorum. Kadın arkadaşlarımızın burada yoğun şekilde olması da beni ayrıca mutlu etti, çünkü kadınsız siyaset olmaz. Bu parti iktidara yürüyor. Bu parti tek başına iktidara yürüyor. Bu konuda bugün 1 çalışıyorsak 10 çalışacağız ve çalınmadık kapı bırakmayacağız. Artık insanlar bize yaklaşıyor ve bize sıcak davranıyor. Bu da iktidara yürüyüşümüzün müjdecisidir.”

 İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, “Ben Çarşamba’da bizleri ağırlayan ilçe teşkilatımıza ve ilçelerinden yola çıkarak aramıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Bütün anketler ve bütün çalışmalar oy oranını en çok artıran partinin İyi Parti olduğunu söylüyor. Bizlerin de partimizin oy oranını artırmak adına daha özverili çalışması gerekiyor. Biz güç odaklarına rağmen yapılacak seçimlerde birinci parti çıkacağız. Bundan sonraki dönemde Cumhurbaşkanımız sizlerin seçtiği Cumhurbaşkanı olacak ve Başbakanımız da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olacak. Nereye gitsek, kiminle sohbet etsek vatandaşın alım gücünün düştüğünden bahsediyorlar. Sayın Erdoğan iktidara geldiklerinde bu ülkeyi uçuracaklarını söylüyordu, ancak şu an baktığımızda uçuşa geçenin dolar ve işsizlik olduğunu görüyoruz. En basiti biz fındığın 35 lira olması gerektiğini söylerken şu anda Çarşamba’da tüccarda fındığın 22-23 liraya alındığını öğrendik. Biz İyi Parti olarak iktidar olduğumuzda doların düşüşe geçeceğini ve işsizliğin de azalacağını taahhüt ediyoruz. Bu ülke için ‘İYİ’ günler inşallah çok yakında gelecek” şeklinde konuştu.

Toplantıya İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı’nın yanı sıra diğer ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Toplantı soru cevap kısmı ile sona erdi.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA