Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 19-10-2021 18:23

Başkan Yürükcü: “Her An Seçim Olabilir”

CHP Çarşamba ilçe Başkanlığı Danışma Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konuşan CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükçü, ülkede her an seçim olabileceğini ön sürdü.

Başkan Yürükcü: “Her An Seçim Olabilir”

CHP Çarşamba ilçe Başkanlığı Danışma Toplantısı öğleden sonra parti binasında yapıldı. Programa; CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Çarşamba eski Belediye Başkanı Hüseyin Değerli, parti kadın kolları üyeleri ile yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Katılımcıları selamlayarak açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İlhan Yürükçü, ilk olarak virüs nedeniyle bu toplantıyı iki yıl sonra gerçekleştirdiklerini hatırlattı.  Bu süre içinde de insanların hep yanlarında olduklarını vurgulayan Yürükçü, yönetim kuruluyla  birlikte insanların cenazelerinde,  düğünlerinde iyi ve kötü günlerinde hep yanlarında olduklarını belirtti.

Önümüzde bir süreç var diyen Başkan Yürükçü, “Biliyorsunuz  kongrelerimiz iptal oldu. Normalde bu ay kongrelerimiz olacaktı.  Dolayısıyla her an seçim olabilir. Bunun için her zaman alandayız. Ancak tabiki de eksiklerimiz olabilir. Biz her eleştiriye açığız, katkılara açığız.  Yapmamız gereken, yapılması gereken ne varsa lütfen burada bu toplantıda söyleyebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Bu süreçte şunu da fark ettiklerinin altını çizen Yürükçü, “son 3,4 aydır insansılarımızın bize bakışları olumlu anlamda çok farklılaştı. Yani iki yıl önce üç yıl önceki gibi değil şu anda. Bir mahalle muhtarını aradığımız zaman buyurun başkanım hemen gelebilirisiniz diyor. Kamudaki bürokrasideki arkadaşlarda hep aynı tavır içindeler. Bu toplantı da biz bu ortamda nasıl hareket edebilirizi beraberce paylaşacağız. Biz bir aileyiz” dedi.  

Açılış konuşmasının ardından partililer siyasi süreç değerlendirmesi yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA