Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 12-11-2021 18:37

AK Parti 87. İlçe Danışma Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı 87. İlçe Danışma Toplantısı, Çarşamba Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.

AK Parti 87. İlçe Danışma Toplantısı Gerçekleştirildi

Çarşamba Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, “AK Parti ailesi olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de ilçe danışma kurulu toplantılarımızı sürdürüyoruz. AK Parti, her zaman halk ile iç içe olmuş ve her zaman vatandaşın derdiyle dertlenmiş, sevinciyle sevinmiştir. Mahalle başkanlarımızla ve muhtarlarımızla sürekli irtibat halinde olarak vatandaşımızın sorunlarını çözmek adına gece gündüz çalışıyoruz, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Özden’in ardından söz alan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ise şunları söyledi:

“Çarşamba Belediyesi olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir ile koordineli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Mahallelerimizde beton yol ve sathi yol kaplama çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bunun yanı sıra altyapı çalışmalarımız ve temizlik çalışmalarımız da sürüyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde zor günler geçiriyor. Belediye olarak bu zor zamanlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmak ve devletin sıcak elini onlara hissettirmek için çalışıyoruz. Hep birlikte daha yaşanabilir, daha refah bir Çarşamba’yı inşa ediyoruz.”

Toplantıya Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden’in yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz ve mahalle başkanları katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA