Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 15-11-2021 12:59

Deva'da Birinci Yıl Kutlaması

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı, kuruluşunun 1. yıl dönemi nedeniyle çeşitli programlar düzenledi.

Deva'da Birinci Yıl Kutlaması

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı, ilk olarak Geyik Koşan Sahilinde bulunan Öğretmen Evi'nde kahvaltı programı düzenledi.

Yoğun katılım ile yapılan kahvaltı programında konuşan DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, "Ne pahasına olursa olsun inandığımız tüm değerleri yaşatmaya devam edeceğiz. Alaçam ilçesinin bu makus kaderinden kurtulması için sorunların çözülmesi için elimizden gelen bütün çözüm önerilerini el birliğiyle gerçekleştireceğiz. Tabi ki ülke olarak zorlu ve sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Bir twet atıp sorunların yaşandığı belli yanlışları ifade eden insanların maalesef baskı ve diktatörlükle karşı karşıya kaldığı zamanlardan geçiyoruz. Fakat elif gibi dimdik ve dosdoğru olacağız. Samimi, şeffaf ve adil olmak zorundayız" dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Dağlı özverili çalışmaları nedeniyle Yönetim Kurulu'na tek tek teşekkür ederken üstün gayreti nedeniyle DEVA Partisi Alaçam Gençlik Politikaları Başkanı Semih Duran'a plaket takdim etti.

DEVA ALAÇAM'DAN BAŞ SAĞLIĞI

Kahvaltı programının ardından DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı ve Yönetim Kurulu üyeleri, merhum Saim Kurnaz'ın cenaze törenine katıldı. Başkan Dağlı, merhum Kurnaz'ın yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

HARMANCIK MAHALLESİ'NE ÇIKARMA

Daha sonra DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, Yönetim Kurulu ve parti üyeleri, Harmancık Mahallesi'ni ziyaret etti. Burada vatandaşlara DEVA Partisi Tarım Politikalarını anlatan Başkan Dağlı yoğun ilgiyle karşılaştı. Büyük destek alan Başkan Dağlı, ilçede yaşayan vatandaşların sıkıntılarını tek tek not alarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA