ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-11-2021 14:33

İHH İnsani Yardım Vakfı Çarşamba Temsilciliği Açıldı

İHH İnsani Yardım Vakfı Çarşamba Temsilciliği’nin açılışı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın da katılımı ile gerçekleşti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Çarşamba Temsilciliği Açıldı

Açılışta konuşma yapan İHH İnsani Yardım Vakfı Çarşamba Şube Başkanı Resul Balcı, “3 yıldır Çarşamba’da İHH Temsilciliği’nin başkanı olarak hizmet ediyoruz. Gayemiz yüreklere, canlara, cananlara dokunmak. Şunu bilmenizi isterim ki İHH bir dünya teşkilatıdır. İHH mazlumun, mağdurun yardımına koşan bir kuruluştur. Bir temsilcilik açıyoruz ve inşallah burada olanın olmayana verdiği bir yer olacak. Ben temsilciliğimizin ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Balcı’nın ardından söz alan İHH İnsani Yardım Vakfı Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşil ise şunları söyledi:

“İHH İnsani Yardım Vakfı, nerede bir mazlum ve mağdur varsa onun yanında olan bir kuruluştur. Biz her zaman mazlumun ve mağdurun yanında olduk. Bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra da daha fazlası için çalışacağız. Dünya olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu zorlu günleri inşallah birlikte hareket ederek aşacağız. Ben Çarşamba İlçe Temsilciliği’mizin hayırlı olmasını ve hayırlı çalışmalarda bulunmasını temenni ediyorum.”

Son olarak konuşma yapan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ise, “Bugün burada güzel bir hayır işi için bir araya geldik. İHH Çarşamba Temsilciliği inşallah güzel işlere imza atar. Son yıllarda bir afet anında veya bir iyilik, yardım ihtiyacı olduğunda Türk Kızılayı’nı görüyoruz, AFAD’ı görüyoruz ve İHH’yı görüyoruz. Bu gerçekten ülkemizin insanlığa tüm dünyada dil, din, ırk ayrımı yapmadan koştuğunu görüyoruz. İhtiyaç olan her yerde İHH’yı görüyoruz ve bunları önemsiyoruz. Her zaman iyilik yapan insanlardan olalım. Şubemiz hayırlı olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesilerek İHH İnsani Yardım Vakfı Çarşamba Temsilciliği’nin açılışı gerçekleştirildi.

İHH İnsani Yardım Vakfı Çarşamba Temsilciliği’nin açılışına Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın yanı sıra Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mustafa Kemal Çelik, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA