ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 03-12-2021 17:56

Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden 3 Aralık Programı

Çarşamba’da hizmet veren Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle program düzenlendi.

Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden 3 Aralık Programı

Çarşamba Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Konferans Salonu’na gerçekleştirilen etkinlikte okulda eğitim ve öğretim gören öğrenciler tarafından hazırlanan program sunulurken izleyiciler tarafından büyük beğeni kazandı.

Programla alakalı olarak açıklama yapan Çarşamba Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Ulaş Tırıç, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği’nin organize ettiği çelenk sunma töreni ve bando takımı eşliğinde empati yürüyüşüne katılım sağladık. Öğleden sonra kurumumuzda öğrencilerimize Çarşamba Belediyesi Tiyatro Topluluğu’nun sunduğu tiyatro, palyaço, vantrolog ve yüz boyama etkinliği yapılarak öğrencilerimizin bu özel günlerinde eğlenmelerini sağladık. Başta etkinliğimize destek veren Çarşamba Kaymakamımız Doç. Dr. Şükrü Yıldırım’a, Çarşamba Belediye Belediye Başkanımız Halit Doğan’a, Çarşamba Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kamil Öztürk’e, Çarşamba Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Özdemir’e, Özel Eğitim Şube Müdürümüz Yusuf Tanrıöven’e, öğrencilerimize el emeği göz nuru hediyeler getiren Şehit Ferhan Hasovalı İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni Enise Akgün’e, öğrencilerine, velilerine, Helvacalı İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Vantrolog Tülay Torun’a kurumumuz adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA