ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-12-2021 15:21

"Çarşamba Şeker Fabrikası En Kısa Sürede Üretime Geçecek"

İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın Türkşeker Genel Müdürü Mücahit Alkan ile yaptığı son görüşme sonucunda Çarşamba Şeker Fabrikasının en kısa sürede üretime başlayacağının müjdesini verdi.

İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, "Çarşambalıların yıllardır hasretini çektiği Çarşamba Şeker Fabrikamızın tekrar üretime geçmesi adına başlatılan çalışmalara iki yıl önce ara verilmişti. 
Geçtiğimiz günlerde bu girişimin tekrar planlamaya alınması adına bütün siyasi partiler ile ortak hareket ederek çağrıda bulunmuştuk. 
Gerçekleştirdiğimiz yoğun görüşmelerin ardından yaşanan bazı önemli gelişmeleri sizinle paylaşmamız gerekli olmuştur.
İYİ Parti olarak üretim ekonomisine yönelik atılan her adımın ve çalışmanın yanında olduğumuz için bu konuda da gerekli enerjiyi göstermekten geri durmadık. 
Bu kapsamda İYİ Parti Samsun Milletvekilimiz Sayın Bedri Yaşar’ın yoğun çalışmaları neticesinde Türkşeker Genel Müdürü Sayın Mücahit Alkan ile yaptığı son görüşmede Çarşamba Şeker Fabrikası’nın en kısa zamanda üretime geçeceği açıklanmıştır. 
Türkşeker Genel Müdürü sayın Mücahit Alkan, Çarşamba Şeker Fabrikası’nın tekrar üretime geçmesi için yapılacak bakım ve onarım çalışmaları için gerekli olan ödeneğin Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan sözünü aldığının müjdesini vermiştir. 

Bu sürece katkı sunan siyasi parti ilçe başkanlarımıza, Çarşamba Belediye Başkanımız sayın Halit Doğan’a ve partili partisiz herkese bir Çarşambalı olarak teşekkür ediyorum. 
Çarşambamıza hayırlı olsun!" şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA