SİYASET
Giriş Tarihi : 31-12-2021 13:41

Saadet Partisi Çarşamba, Çalışmaları Değerlendirdi

İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı başkanlığında toplanan başkanlık divanında, teşkilat çalışmaları değerlendirilip, yeni dönem çalışma planlaması yapıldı.

Saadet Partisi Çarşamba, Çalışmaları Değerlendirdi

Yapılan çalışmalardan sonra kısa bir değerlendirme yapan Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, "Daha da iyi yaşanılabilir bir Çarşamba, yeniden büyük Türkiye ve adil yeni bir dünya düzeni hedeflerimiz çerçevesinde, Genel Merkezimiz programlarını, il başkanlığımız ile koordineli şekilde yürütme gayretindeyiz.
Dünyanın içerinde bulunduğu pandemi sürecinin verdiği olumsuzluklar, ülkemizin yönetim zihniyeti zaafiyetleri   de eklenince ipin ucu kaçtı ve yaşamın her geçen gün zorlaştığı bir dönemden geçiyoruz" şeklinde konuştu.

Çarşamba Şeker Fabrikası'nın çalışır hale gelmesi için üzerlerine düşen ne olursa yapma gayreti içinde olduklarını dile getiren Sapancı sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Biz Saadet Partisi teşkilatı olarak Milli Görüş geleneğinden aldığımız vebalin bilinciyle gayretle üzerimize düşen ne olursa yapma gayretindeyiz. Bu çalışmalar çerçevesinde ilçemiz başta olmak üzere ilimiz ve ülkemizi de ilgilendiren Çarşamba Şeker Fabrikamızın çalışır hale gelmesi için üzerimize düşeni yapacağız. Umarız burada fabrikayı açma ve çalıştırma gayreti olan siyasi irade bunu başarır. Son zamanlardaki gayretlerini görüyor ve tebrik ediyoruz. Bu noktaya gelmelerinde, bizlerin de aralarında olduğu, muhalefet siyasi partilerimiz, çevre ziraat odalarımız ve STK.larımızın "Fabrikamız Çalışsın-Kapanmasın" kampanyaları, mitingleri etkili olmuştur. Dün olduğu gibi bu günde yarında üreten, bacası tüten fabrikamızın yanında olacağız."

Biyokütlew enerji santraline de değinen Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Sapancı, "Yine ilçemiz sınırları içerisinde  yapılan, bizlerin karşı durduğu biyokütle santrali(zehir santrali)nin yürütmeyi durdurma kararlarına rağmen iktidar marifetiyle işletilen bu santralin şimdilerde durduğu bilinen işleyişinin durdurulması çalışmaları içerisinde olacağız.
2022 yılında ilçemizde yol sorunun bitirildiği, yeni yapılan araç parkıyla alınacak tedbirlerle trafik probleminin bittiği bir dönem olmasını arzuluyoruz. Genelde de milletimizin ekonomik sıkıntılarından kurtulacağı bir yıl olması umuduyla 2022 yılının hayırlar getirmesini temenni ederiz" diyerek sözlerini noktaladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA