ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 03-01-2022 17:39

Çarşamba Marangozlar Odası’nda Kerim Dikkol Güven Tazeledi

Çarşamba Marangozlar Odası’nın bugün gerçekleştirilen kongresine tek liste ile giren mevcut başkan Kerim Dikkol, 240 üyeden 128’inin katıldığı genel kurulda kullanılan oyların tümünü alarak güven tazeledi.

Çarşamba Marangozlar Odası’nda Kerim Dikkol Güven Tazeledi

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurul sonrasında kullanılan tüm oyları alarak yeniden başkanlığa seçilen Çarşamba Marangozlar Odası Başkanı Kerim Dikkol, “Üyelerimiz bir dönem daha beni ve yönetim kurulu üyelerimi bu göreve layık gördü. Bu güne kadar üyelerimizin yararına olacak çalışmalar yapmaya çalıştık. Bundan sonra da üyelerimizin yararına olan çalışmaları yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm üyelerimizle istişare içerisinde olarak yapmaya çalışacağız. Bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Dikkol’un yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Yusuf Dündar, İbrahim Aslan, Arslan Özkan, İrfan Oğuzeş, Eren Makas ve Hüseyin Ekici.”

Çarşamba Marangozlar Odası genel kuruluna Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, Çarşamba Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, MHP Atakum İlçe Başkanı Murat Akoğlu, CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, oda başkanları, üyeler ve davetliler katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA