ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 08-01-2022 17:52

Fırıncılar Akkaya İle Devam Dedi

Çarşamba Fırıncılar Odası’nın bugün gerçekleştirilen genel kurulunda seçime tek liste ile giren mevcut başkan Esat Akkaya kullanılan oyların tamamını alarak güven tazeledi.

Fırıncılar Akkaya İle Devam Dedi

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda konuşma yapan Çarşamba Fırıncılar Odası Başkanı ve Başkan Adayı Esat Akkaya, “Biz oda olarak dünyanın en zor görevini yapıyoruz. Evinize gidip sofraya oturduğunuzda önce ekmek yiyorsunuz. Zor bir iş yapıyoruz. Son iki yılda pandemi nedeniyle kardeş odalarımızın üyeleri kapanmak zorunda kaldı ve buna hep birlikte üzüldük. Bizlerde yaşanan kapanmalarda akaryakıt parasına bakmaksızın mahalle mahalle, köy köy gezerek vatandaşlarımızı ekmeksiz bırakmamak için mücadele ettik. Son gelen zamlarla birlikte ise ekmeğin maliyeti kurtarmasa bile vatandaşımızı ekmeksiz bırakmamak adına çalışmaya ve evimizi geçindirme mücadelemize devam ediyoruz. Yaptığımız görüşmeler neticesinde yakın zamanda ekmeğe zam gelecek bunu da sizlere söylemek istiyorum. Bizler de oda olarak her zaman üyelerimizin yanında olduk ve destek olmaya çalıştık. Bundan sonra da bu mücadelemizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Akkaya’nın ardından söz alarak konuşma yapan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ise şunları söyledi:

“Esat başkanımızın fırıncılarla alakalı olarak nasıl çalıştığını iyi bilenlerden birisiyim. Maliyetlerin arttığının ve durumunuzun Ticaret Odası Başkanı olarak farkındayım ve inşallah kısa zamanda iyi bir fiyat alacağınıza inanıyorum. Ben Fırıncılar Odamızın ve tüm odalarımızın genel kurullarının ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Konuşmaların ardından seçimlere geçilirken, 55 üyenin oy kullandığı genel kurulda seçime tek liste ile giren Çarşamba Fırıncılar Odası Başkanı Esat Akkaya kullanılan tüm oyları alarak güven tazeledi.

Çarşamba Fırıncılar Odası Başkanı Esat Akkaya’nın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Süleyman Tekcan, Selami Şiş, Hikmet Bektürk, Murat Torun, Yüksel Ak ve Mehmet Doğan.”

Çarşamba Fırıncılar Odası genel kuruluna Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz’ın yanı sıra Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, oda başkanları ve oda üyeleri katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA