ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 13-01-2022 18:19

Çalışkan Güven Tazeledi

Çarşamba Kahveciler Odası’nın gerçekleştirilen genel kurulunda tek liste ile seçime giren Çarşamba Kahveciler Odası Başkanı ve Başkan Adayı Erdal Çalışkan kullanılan tüm oyları alarak güven tazeledi.

Çalışkan Güven Tazeledi

Çarşamba Terziler Odası Başkanı Enver Yılmaz’ın divan başkanlığında gerçekleşen genel kurulda konuşma yapan Çarşamba Kahveciler Odası Başkanı ve Başkan Adayı Erdal Çalışkan, “Pandeminin tüm dünyada ve ülkemizde bot göstermesinin ardından kahveciler olarak devletimizin aldığı karar gereği uzun süre kapalı kaldık. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz üyelerimiz adına sosyal yardımlar ve diğer yardımlar adına sürekli çalışma içerisinde bulunduk. Biz her zaman üyelerimizin yanında yer alacak çalışmalarda bulunduk ki bugün de üyelerimiz tek liste ile bizle seçime gidiyor. Biz üyelerimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

257 üyeden 91’inin oy kullandığı seçimde kullanılan tüm oyları alan Çarşamba Kahveciler Odası Başkanı Erdal Çalışkan yeniden başkanlığa seçildi.

Çarşamba Kahveciler Odası Başkanı Erdal Çalışkan’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Ali Uzal, Murat Karatay, Kerim Gül, Kamil Torun, Mitat Güler ve Harun Yavuz.”

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye Çarşamba Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Bafra Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, oda başkanları ve oda üyeleri katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA