ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 21-01-2022 18:13   Güncelleme : 22-01-2022 13:39

Terziler Odası’nda Enver Yılmaz Güven Tazeledi

Çarşamba Terziler Odası’nın bugün gerçekleştirilen genel kurulda seçime tek liste ile giren mevcut başkan Enver Yılmaz kullanılan 147 oyun tamamını alarak güven tazeledi.

Terziler Odası’nda Enver Yılmaz Güven Tazeledi

Çarşamba ilçesinde Beyaz Saray Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda divan başkanlığını Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler yaparken, seçime tek liste ile giren Çarşamba Terziler Odası mevcut başkanı Enver Yılmaz, 333 üyeden 147’sinin oy kullandığı seçimde kullanılan tüm oyları alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Üyelerinin kendilerine güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadıklarını dile getiren Yılmaz, “Üyelerimiz bizlere güvenerek seçime tek liste ile girmemizi sağladı. Bizlerde yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla her zaman üyelerimizin haklarını korumaya devam edeceğiz ve üyelerimizin yararına olacak her projede de yer alacağız. Ben bize destek olan odamız üyelerine yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çarşamba Terziler Odası Başkanı Enver Yılmaz’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Hakan Toraman, Fevzi Aslan, Okan Öztürk, İbrahim Duman, Hülya Güleç ve Özcan Kasdal.”

Çarşamba Terziler Odası’nın genel kuruluna Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, oda başkanlarının yanı sıra çok sayıda üye ilgi gösterirken, oda tarafından oda başkanlarına ve meslekte uzun süredir hizmet veren esnaflara plaket takdim edildi.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA