SİYASET
Giriş Tarihi : 22-01-2022 13:37

“Yaşanabilir Türkiye’yi Biz İnşa Edebiliriz”

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen ilçe divan toplantısına katılan Saadet Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Av. Arif Özkurt, “Milli Görüş davamızın esası; hayra motor, şerre fren olmaktır. Ülkemizin bulunduğu durum ortada ve yaşanabilir Türkiye’yi Saadet Partisi olarak biz inşa edebiliriz” diye konuştu.

“Yaşanabilir Türkiye’yi Biz İnşa Edebiliriz”

Saadet Partisi Çarşamba İlçe binasında düzenlenen toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, “Saadet Partisi Çarşamba İlçe Teşkilatı olarak bugün gerçekleştirdiğimiz toplantı ile hem yaptığımız çalışmalar hem de sizlerin de fikirlerini alarak varsa eksikliklerimizi gidereceğiz. Saadet Partisi ailesi olarak rahmetli Erbakan hocamızın bize öğrettiği prensipler doğrultusunda daha da yaşanabilir bir Çarşamba, yeniden büyük Türkiye, yeni bir Dünya düzeninin kurulması için Rabbimize verdiğimiz söz üzerine Saadet Partisi’nin Çarşamba’da en büyük parti olması için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Toplantımıza katılımınız için hepinizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Sapancı’nın ardından söz alan Saadet Partisi İlçe Teşkilatlanma Başkanı İbrahim Seven tarafından Saadet Partisi Çarşamba İlçe Teşkilatı’nın Aralık ve Ocak aylarında yaptığı faaliyetlerle alakalı olarak katılımcılara bilgiler verdi.

Kötünün yanında iyi oldukları takdirde kötüyü iyiliğe yönelteceklerini dile getiren Saadet Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Av. Arif Özkurt ise şunları söyledi:

“Bizler Milli Görüş davasını temsil ediyoruz. Rahmetli Erbakan hocamız ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için her zaman çok çalıştı. Şimdi bizlere küçük bir parti olduğumuzu söyleyenler var. Buna en güzel cevap ise; 1 hayır 5 şerden daha büyüktür. Biz hayrı seçersek ve insanlara da bu yönde yaklaşırsak yanımızdaki kötüyü de iyiliğimizle iyiliğe yöneltebiliriz. Bizlerin yapması gereken davamızı ve inandıklarımızı insanlara güzellikleri ile anlatmak olacaktır. Böyle olursak bir bir ve yavaş yavaş büyümeye devam edeceğiz. Rahmetli Erbakan hocamız o zamanlarda Milli Görüş davasının bölüneceğini söylemişti ve şu anda da hocamızın söylediklerinin gerçekleştiğini görüyoruz. Ancak biz kimseyi kötülemeden, karalamadan partimiz için çalışmayı sürdüreceğiz.”

YAŞANABİLİR TÜRKİYE’Yİ BİZ İNŞA EDECEĞİZ

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın zamanındaki çalışmalarından örnekler veren Özkurt, “Bizler Saadet Partisi olarak hayra motor, şerre fren prensibiyle siyasette yer alıyoruz. Her hayrın yanında ancak her şerrin de karşısındayız. Ülkemizde insanların ekonomik durumu ortada, bu da ülke ekonomisinin iyi yönetilememesinden kaynaklanıyor. İnşallah Saadet Partisi olarak iktidar da yer aldığımızda çiftçimizin, emeklimizin, memurumuzun, işçimizin ve esnafımızın, kısacası ülkemizdeki tüm vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek, ekonomik refaha ulaşmalarını sağlayacak ve yeniden yaşanabilir Türkiye’yi biz inşa edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Toplantıya Saadet Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Av. Arif Özkurt, Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı ve Saadet Partisi İlçe Teşkilatlanma Başkanı İbrahim Seven’in yanı sıra partililer katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA