ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 01-03-2022 20:52

Çarşambalılar Develi İçin Salona Sığmadı

Yazar ve TV Programcısı Bekir Develi söyleşi ve imza günü için Çarşambalı sevenleriyle buluşurken, Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda vatandaşlar salona sığmadı.

Çarşambalılar Develi İçin Salona Sığmadı

Yazar ve TV Programcısı Bekir Develi, söyleşi ve imza günü için Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluşurken, programa Çarşambalıların büyük ilgi göstermesi sonucu 650 kişilik salonda pek çok kişi sahnede otururken ve salonun boşluklarında beklerken salon doldu taştı.

BU İLGİ BİZİ MEMNUN ETTİ

Çarşambalıların soğuk bir günde Bekir Develi için salonu doldurup taşırdığını dile getiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Sosyal belediyecilik adına yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde kültür ve sanat programlarına ilişkin olarak yazar ve televizyon programcısı Bekir Develi’yi Çarşamba’ya davet ettik. Eşi de Çarşambalı olan Sayın Develi bizleri de kırmayarak ‘Bizim Hikayemiz’ adında bir söyleşi programı düzenledi. Havaların soğuk gittiği bu günlerde Çarşambalı hemşehrilerimiz salonumuzu doldurup taşırdı. Bu da bizleri ayrıca mutlu etti. Sayın Develi de Çarşambalı hemşehrilerimize güzel dakikalar yaşattı. İnşallah bundan sonra da Çarşambalı hemşehrilerimiz için bu yönde çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın yanı sıra Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yusuf Bayri, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Türk Kızılayı Çarşamba Şube Başkanı Uğur Gökçe ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA