ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 02-03-2022 18:00   Güncelleme : 02-03-2022 18:18

"Erbakan Hocamızı Rahmet, Minnet ve Özlemle Anıyoruz"

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, Erbakan'ı Anma Haftası vesilesiyle açıklamalarda bulundu.

İlçe Başkanı Sapancı; "Saadet Partisi eski Genel Başkanı, 54. Hükümetin Başbakanı merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan vefatının 11. sene-i devriyesinde yurt genelinde farklı etkinliklerle anılıyor. "Erbakan'ı Anma Haftası" vesilesiyle Saadet Partisi Genel Merkezimizce merhum  Erbakan hocamızın ideallerinden olan "Yaşanabilir Bir Türkiye" hedefini öne çıkararak bu yılın anma programlarında ana tema olarak belirlenip, bunun etrafında İl ve İlçe Teşkilatlarımız ve Milko'larımızın farklı etkinlikleri ile Erbakan hocamız anılmaktadır.

İlim, bilim, fikir, düşünce,  siyaset, devlet ve dava adamı merhum Erbakan hocamız Kur'an-ı Kerim tilavetleri ve mevlidi şerifler, fikir duvarları, çevrimiçi toplantı ve konferanslarla ve Milli Gazetemizin, vefatının 11.Yılına özel 40 sayfalık Erbakan Özel Sayısı milyonlarca bastırılarak yurt genelinde dağıtılmıştır.  Milli Görüş kurucu lideri merhum Erbakan hocamızın "Her Bahar Bir Çiçekle Başlar" sözü ile adım attığı siyasi alanda, gayreti, azmi, feraseti, dirayeti, ve inancı ile yaptığı samimi çalışmalar neticesinde bugün yurt ve dünya genelinde milyonlarca baharı getiren çiçekleri vardır. Onun hedefi ve gayesi olan kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı değil, kucaklaşan ve farklılıkların zenginlik olarak görüldüğü, barış ve kardeşliğin tesis edildiği adil bir dünya düzeni kurulması esası çerçevesinde canla, başla, azimle çalışan, Genel Başkan olarak ahirete intikal eden Erbakan hocamızın bıraktığı emaneti belirlediği hedefe ulaştırmak için zerrece sarsılmaz irade gösteren Milli Görüş teşkilatlarının Çarşamba ayağı olarak bizler de, Milli Gazetemizin Erbakan Özel Sayısı'ndan resmi kurum ve kuruluşlarımıza, siyasi parti ilçe başkanlıklarımıza, STK'larımıza, ilçe esnafımıza ve hemşehrilerimize binlerce dağıtılarak Erbakan zihniyetini,  zinde tutmayı hedefledik.

Bu vesileyle Saadet Partisi Çarşamba İlçe Teşkilatı olarak merhum Genel Başkanımız Prof.Dr.Necmettin Erbakan  hocamız olmak üzere bütün geçmişlerimize rahmet diliyor, Erbakan hocamızın vefatının 11. sene-i devriyesinde rahmet, minnet, özlemle anıyoruz" dedi.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA