YEREL
Giriş Tarihi : 10-03-2022 13:26

İyi Parti'den TÜYAP Çıkarması

İyi Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, İl Başkan Yardımcıları ve 15 İlçe Başkanı ile TÜYAP Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı'nı ziyaret etti.

İyi Parti'den TÜYAP Çıkarması

Fuara katılan firma yetkilileri ile görüşen ve son ekonomik durumun üretim ve pazarlama üzerindeki olumsuz etkileri  konusunda değerlendirme yapan, katılımcıları dinleyen ve ortak çözüm için İl Başkanlığı'na davet eden Başkan Hasan Aksoy, fuarların yüksek katılım ücretlerine rağmen talep görmesi ve katılımcıların çıtayı önceki yıllara göre daha da yükseltmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Aksoy artan maliyetlere rağmen üretmek ve risk almaktan çekinmeyen firma sahiplerine teşekkür ederek, üreten yatırım yapan müteşşebislerin sıkıntılarına hükümetin de kulak tıkamaması ve gerekli kolaylıkları sağlaması gerektiğini ifade etti. Samsun'da fuar haricinde sürekli gezilebilecek ve alışveriş yapılabilecek sanayiden uzak bir mobilya satış merkezinin de acil olarak hayata geçirilmesi gerektiği üzerinde  firma sahipleri ile ortak mutabakata varıldı ve Hasan Aksoy  bu konuda gereken  desteğin her zaman verileceği konusunda söz verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA