YEREL
Giriş Tarihi : 17-03-2022 15:08

MİSİAD’dan Sandıkçı’ya Ziyaret

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun Şube Başkanı Yılmaz Alcan, yönetim kurulu üyeleri ve MİSİAD Canik İlçe Başkanı Ümmet Şimşek, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti.

MİSİAD’dan Sandıkçı’ya Ziyaret

Belediye başkanı İbrahim Sandıkçı’ya, MİSİAD hakkında bilgi veren başkan Yılmaz Alcan, ahilik kavramında hareket ettiklerini söyledi. Ticari olarak üyeler arasında dayanışma, istihdam alanını genişletmenin hedefleri olduğunu söyleyen başkan Yılmaz Alcan, belediyeler ile birlikte hareket ederek Samsun’un ekonomisine katkı sağlayacak projeler üzerinde çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade etti.

SANDIKÇI: ‘DERNEKLER ÖNEMLİ’

Ziyaret için teşekkür eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, derneklerin toplum için çok önemli olduğunu ve bu bağlamda daha etkili çalışmalar gerçekleştirmeleri gerektiğini söyledi. Belediye olarak üzerlerine düşen bir şey olduğunda katkı sağlamaktan kaçınmayacaklarını belirten belediye başkanı İbrahim Sandıkçı, MİSİAD Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan’a çalışmalarında başarı diledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA