ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 17-03-2022 15:10

Başkan Doğan'dan Berat Kandili Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Berat Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Doğan mesajında, “Ramazan ayının müjdecisi, af ve mağfiret gecesi Berat Kandilimizin tüm insanlığa barış, sağlık ve huzur getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ederim” ifadelerine yer verdi.

Başkan Doğan'dan Berat Kandili Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında Ramazan’ın müjdesi Kandil Gecesinin tüm dünyaya birlik, beraberlik ve barış getirmesini diledi.

Başkan Doğan mesajında; “On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerife az bir zaman kala Berat Kandili’ne ulaşmış olmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim, Ramazan ayına ulaşmamızı nasip etsin. Mübarek Berat Kandili gecemiz bağışlanma ve af gecesidir. Bu gecede yapılan ibadetlerin fazileti çok büyüktür. Yüce Mevlam, bu gecede tüm dualarımızı kabul eylesin. olsun. Kandil gecemiz gönüllerimize ferahlık, geçmişimize rahmet, geleceğimize bereket olsun. Ramazan ayının müjdecisi Berat gecemizin, ülkemize, ümmetimize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve huzur getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ederim. Dualarımız kabul, Berat Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerine kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA