ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 18-03-2022 18:46

Büyük Birlik Partisi’nden STK’lara Ziyaret

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Ayvacık Ziraat Odası Erdal Avcı ve Büyük Birlik Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Ertan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çarşamba’da oda başkanlarını ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi’nden STK’lara Ziyaret

Avcı ve Sağlam, Çarşamba Bakkallar Odası Başkanı Cihan Kaya, Kahveciler Odası Başkanı Erdal Çalışkan, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Dündar, Şoförler Odası Başkanı Musa Bala, Demirciler Odası Başkanı Kerim Çakır, Bakırcılar Odası Başkanı İsmail Çelik, Marangozlar Odası Başkanı Kerim Dikkol, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, Kunduracılar Odası Başkanı Osman Aydın, Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Gümüş, Terziler Odası Başkanı Enver Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görev dönemlerinde başarılar dilediler.

Yapılan ziyarette Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Erdal Avcı, “Büyük Birlik Partisi Olarak Sivil Toplum Örgütlerini çok önemsiyoruz ve iktidara geldiğimiz takdirde sivil toplum örgütlerinin imkanlarını ve görev alanlarını daha da genişleteceğiz. Ziyaret ettiğimiz oda başkanlarımızın temsil etmiş oldukları esnafların sorunlarını yakinen takip ediyor ve bu sorunlarla alakalı Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici Beyefendi’ye rapor halinde sunuluyor ve Sayın Genel Başkanımız sadece sorunları değil sorunlarla birlikte çözüm önerilerimiz de hazır. İşçimizin, esnafımızın, çiftçimizin, sanayicimizin, memurumuzun hülasa hangi aşanda bir sorun varsa bunları TBMM’de gündeme getirildiği bundan sonra da Samsun’umuz ve ilçelerimiz ile alakalı bütün sorunları dinlemeye hazırız” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA