YEREL
Giriş Tarihi : 20-03-2022 16:32

Muhtardan Üretime Davet

Terme’nin Akçaykaracalı Mahalle Muhtarı Musa Şen, sahada da, masada da hem milletin hem devletin adamı olarak seçmenlerine verdiği sözlerini geç olman olmadan yerine getiren bir muhtar olarak dikkat çekiyor.

Muhtardan Üretime Davet

Mahallesi ve mahalle halkı için durmadan çalıştıklarını söyleyen Akçaykaracalı Mahalle Muhtarı Musa Şen, “Ben onlara hiç bir zaman seçmen olarak bakmadım, bakmamda! Onlar benim annem, babam, kardeşlerim ve evlatlarım ve onları gerçek bir aile olarak görüyorum. Onların yararına ne zaman nerede hizmet varsa ben ve ekibim oradayız. Kar-kış, sel, su, afet ve benzeri hizmetleri daima gece demeden gündüz demeden yanlarında olduk. Hiçbir zaman telefonumu kapatmadım ve ne zaman biri devletini yanında görmek isterlerse ben o zaman onların yanındayım” şeklinde konuştu.

Yaklaşan seçimlerin Türkiye için büyük önem taşıdığını söyleyen Muhtar Şen sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere verdiği talimat doğrultusunda hizmet ediyoruz. Buradan vatandaşlarıma ve büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sesleniyorum; 2023 ve 2024 seçimleri büyük Türkiye Cumhuriyeti devleti için, Lozan Anlaşmaları için çok önemli! Bana göre mevcut olan şu anki Adalet ve Kalkınma Partisi’ni ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni desleklemeliyiz. Bakınız büyük Türkiye Cumhuriyeti ve Akçaykaracalı çağ atladı atlamaya devam ediyor. Duble yollar, tüneller, köprüler ve her yer çağ atlıyor. Bakınız; Bolu Tüneli yıllardır kapalı kalmış çürümeye terkedilmiş ve yollar köstebek yuvasına dönmüştü. Ben burada devletin muhtarı olarak halkın muhtarı olarak hem millet hem devlet adamı olarak hem millet hem devlet diyorum! Bakınız bütün dünya liderlerinin gözü büyük Türkiye Cumhuriyeti’nde! Sağımız savaş, solumuz savaş, hem ekonomi savaşı hem silahlı savaşta biz Allah’ımıza şükürler olsunlar kendi yağıyla kendimiz kavrulup gidiyoruz. Avrupa bize muhtaç ve bize özeniyor! Biz rabbimden sonra büyük ülkeyiz, büyük milletiz. Ben bütün kurum ve kuruluşlara sesleniyorum, özel sektör yöneticilerine sesleniyorum; birlik ve beraberlik içerisinde olalım, bir olalım pir olalım Avrupa bize hayran kalsın! Avrupa’da vagon olmaktansa ülkemde lokomotif olmayı tercih ederim. Buradan sesleniyorum, çiftçilerimize ve üretimimize değer verelim imkanları kolaylaştıralım. Fındık ve Türkiye Cumhuriyeti’ndeki tarım üreticilerine yatırım yapalım. Büyük şehirlerdeki vasıfsız çalışanları köylerinde üretime davet ediyorum.”

Akçaykaracalı Mahallesi’nde çiftçilerin sürekli üretim yaptığını söyleyen Akçaykaracalı Mahalle Muhtarı Musa Şen, “Göreve başladığımda 98 hane vardı şimdi ise 422 hane var. Bizim mahallemizde vatandaşlarımız sürekli üretim ile iç içe yaşıyor. Şehirleri köylere taşıyalım üretim yapalım” diyerek sözlerini sonlandırdı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA