ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 10-04-2022 11:25

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Atatürk Anıtı’na Çelenk

Polis Haftası’nın 177. yıldönümü vesilesiyle Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Çarşamba Belediye Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Atatürk Anıtı’na Çelenk

Törende bir konuşma yapan ve ‘Halkımızın teşkilatımıza gösterdiği yakın ilgi, sevgi, güven ve destekleri zor görevlerin ifasında bizlere her zaman güç vermektedir’ diyen Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, “Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 177. yılını yaşamanın gururunu ve mutluluğunu yaşadığımız bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Aziz milletimize sevgi, adalet, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan güvenlik hizmetlerinde kazanılan başarının temel anahtarı halkıyla bütünleşen bir emniyet teşkilatından geçmektedir. Bu vesileyle emniyet teşkilatımızın her kademesinde görev yapan personelimiz ilçemizin huzur ve güvenliğinde en iyi hizmeti vermenin gayretindedir. Türk polisi kendisine güvenen, inanan ve destek veren halkının polisidir” şeklinde konuştu.

Meslektaşlarına da hitap eden Müdür Aydemir sözlerini şu şekilde sonlandırdı:

“Vazifenizi yaparken yegane beklenti ve talebim hukukun üstünlüğüne, adalet duygusuna, devletin demir yumruğunun yanında şefkatli kucağının da olduğu gerçeğine, insan hak ve hürriyetlerinin kutsallığına gölge düşürmemenizdir. Sizler suçlunun yakalanması ve suçun önlenmesinin yanında masum insanların yaşadıkları anların huzurlu ve güvenli olabilmesinin teminatısınız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi minnetle anıyor ve mensubu olmaktan gurur ve mutluluk duyduğum emniyet teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.”

Çelenk sunma programına Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve emniyet mensupları katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA