ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 23-04-2022 16:52

Sapancı’dan 23 Nisan Mesajı

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Sapancı’dan 23 Nisan Mesajı

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Sapancı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“23Nisan1920, bizler için büyük anlam ve değer taşıyan tarihi bir dönüm noktasını ifade etmektedir.

23 Nisan; ülkemizi işgal etme teşebbüsleri karşısında,  aziz milletimizin topyekûn vatanına sahip çıktığı günü simgelemektedir.

"Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır." cümlesinin şiar edinildiği İstiklal Mücadelemiz sırasında olağanüstü şartlar altında görev yapan Gazi Meclisimiz, üstlendiği ağır sorumluluğu mehabetine yakışır bir şekilde yerine getirmiştir.

Millet egemenliğinin tecelligâhı, Türkiye'nin bugününü ve yarınını temsil eden TBMM, dün olduğu gibi bugün de ülkemizin tüm sorunlarının çözüme kavuşturulacağı kurumdur.

Kurtuluşumuzun ve kuruluşumuzun ocağı TBMM'nin, problemlerimizin çözüme kavuşturulacağı yegane çatı olması gerektiğini düşünüyor ve bu nedenle "Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem" çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.

Bir asırlık tüm kazanımlarımızı korumak, üzerine daha büyüklerini inşa etmek ve ortak sorunlarımız karşısında ortak sorumluluklarımızın olduğunun farkında olarak istişare zeminini geliştirmek adına yeni dönemde TBMM, yine önemli bir görev ifa edecektir.

TBMM'nin açılışının 102. yıl dönümü vesilesiyle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını ve Gazi Meclisimizin tüm üyelerini saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek temennisiyle; yarınlara dair umudumuz olan bütün çocukların gözlerinden öpüyorum."

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA