ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 25-04-2022 15:28

Gelecek Partisi’nden Çarşamba’da İftar Yemeği

Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Teşkilatı tarafından Çarşamba’da iftar yemeği programı düzenlendi.

Gelecek Partisi’nden Çarşamba’da İftar Yemeği

22 Mart tarihinde Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanlığı’na atanan İdris Sel, iftar yemeği sonrasında yaptığı konuşmada “Gelecek Partisi Samsun İl Başkanımız Sayın Mustafa Yeşilyurt’un ilçe başkanlığı görevini tarafımıza iletmesinin ardından yönetimimizi oluşturmak için çalışmalarımıza başladık. Biz bu görevi tüm teşkilatımızla fikir alışverişi içerisinde gerçekleştireceğiz. Çarşambamıza, Samsunumuza ve Türkiyemize inşallah güzel günler GELECEK” diye konuştu.

Sel’in ardından konuşma gerçekleştiren Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ise şunları söyledi:

“Gelecek Partisi Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde Türkiye’yi yönetme yolunda ilerliyoruz. Türkiye genelinde genç ve dinamik bir kadro ile seçim çalışmalarımızı sahada sürdürüyoruz. Gelecek Partisi İlçe Başkanımız Sayın İdris Sel ve yönetimine de bu konuda güveniyoruz. Ülkemizin şu anda geçtiği süreci hepimiz görüyoruz. İnsanlarımızın alım gücü düştü, herkes masraflarının altında eziliyor ve bu iktidar bu ülkeyi yönetemediğini artık açıkça görünüyor. İlk seçimlerde Türkiye’nin iktidarına geleceğiz ve Türkiye için güzel günler GELECEK.”

İftar yemeğine Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’un yanı sıra CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Aydın, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA