ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 26-04-2022 17:43

Bakan Yardımcısı Şensoy’dan Çarşamba’ya Ziyaret

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Şensoy’dan Çarşamba’ya Ziyaret

Ziyarette konuşma gerçekleştiren Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy’a Çarşamba ilçesinde yapılacak olan Organize Sanayi Bölgesi(OSB) ile ilgili bilgiler verirken, “Fabrika inşaatlarına başladığımız OSB alanımızda yatırımcılarımızın bizlere en çok nitelikli eleman konusunda soruları oluyor. Bizler ilçemiz olarak Milli Eğitim Bakanlığımızdan sizlerin nezdinde OSB bölgemizde ayrılan okul kısmında sizlerden nitelikli eleman yetiştirilecek bir mesleki eğitim merkezidir ve bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz. İlçemize istihdam konusunda büyük katkı sağlayacak olan Organize Sanayi Bölgemizin yer tahsislerini yaptık ve en kısa zamanda da inşallah hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Organize Sanayi Bölgesi’nin parsellerine ait haritayı alan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, gerekli çalışmaların yapılması için ellerinde geleni yapacaklarını dile getirdi.

Ziyaretlerde Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir de hazır bulundu.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA