ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 28-04-2022 18:03

Çarşamba Ticaret Borsası’nda 3 Aday Mı Yarışacak?

Çarşamba Ticaret Borsası’nın 2023 yılında yapılması beklenen seçimlerinde mevcut başkan Kazım Yılmaz dahil 3 adayın yarışacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

Çarşamba Ticaret Borsası’nda 3 Aday Mı Yarışacak?

Çarşamba Ticaret Borsası’nda seçime 1 yıllık süre kalması sonrasında kulislerde hareketlenmeye başladı. 2009 yılında Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı seçilen ve halen bu görevi sürdüren Kazım Yılmaz’ın gerçekleştirilecek seçimlere gireceği belirtilirken, yaklaşık 1 yıldır sahada olan ve borsa üyeleri ile görüşmelerini sürdüren Asma Fındık sahibi Yaşar Asma’nın da seçimlerde Yılmaz’a karşı aday olacağı biliniyor.

Kazım Yılmaz ve Yaşar Asma’nın yanı sıra Özyılmaz Fındık Entegre Tesisleri sahiplerinden Erol Yılmaz’ın da seçimlere hazırlandığı ve görüşmelerine başladığı ve 1 yıl sonra yapılması beklenen Çarşamba Ticaret Borsası seçimlerinde aday olacağı iddia ediliyor.

Daha önceki seçimlerde tek liste ile seçime giren Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz’ın bu kez seçimlerde 2 adayla yarışacağı iddiaları ise gün geçtikçe artıyor.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA