YEREL
Giriş Tarihi : 04-05-2022 17:27

Saadet Partisi’nde Bayramlaşma

Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından Saadet Partisi İl bayramlaşması ve il divanı, Atakum Belediye Düğün Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Saadet Partisi’nde Bayramlaşma

Toplantıya, İl ve ilçe teşkilatları, İl ve ilçe kadın kolları ve gençlik kolları mensupları katıldılar. Ayrıca belediye meclis üyeleri, MİLKO(Milli Görüşçü Kuruluşlar) mensupları ve Genel Merkez disiplin kurulu üyesi Ali Okutan 'da iştirak etti.

Açılış konuşmasını il başkanı Salih Şen yaparak, katılımcıların bayramlarını tebrik ederek, iç ve dış siyasete dair değerlendirmelerde bulundu.

İl Başkanı Şen; "Ülkemiz ve dünya iki yıllık pandemi sıkıntısından sonra şükürler olsun ki birlikte olabildiğimiz bir bayrama daha kavuştuk. Ama şimdi daha ağır şartlarda memleketin ekonomik ve manevi sıkıntıları ile mücadele içerisindeyiz.  Bu sıkıntıları bizlerin çalışmaları ile geleceğimiz iktidarda söz sahibi olunca düzeltecektir. Memleketimizin yüzü geçmişte olduğu gibi yine Milli Görüş iktidarında sizlerin gayretli çalışmaları ile gerçekleşecektir. O yüzden çok ama çok çalışmalıyız. Bizler bütün çalışmalarımızı Allah'ın rızasına uygun yapmakla mükellefiz, dolayısıyla yaptıklarımız hak ölçekli olmalı. Bu gün gençlerimiz umutsuz, işsiz, onlara çalışmalarımız umut olacağız, onlara iyi bir gelecek sağlamak için çok çalışmalıyız.

Bu günkü iktidar umut satıyor, hayal satıyor. Gençlerimiz bu gün umudu dışarıya kaçmakta buluyor, böyle olmamalıydı. Bizim ülkemiz göç cenneti haline geldi. Kontrolsüz bir şekilde ülkemiz dolduruluyor, bunlar uzun vadede ülkemize sıkıntı olabilir. Bizim gencimiz ülkeden kaçıyor, yabancı beldelerden memleketimiz gençle doluyor burada bir gariplik yok mu?

Siyaseten ülkenin kutuplaşmasından iktidar medet umuyor. Siyasetini buna bağlıyor. Bu kutuplaşmalar ailelere kadar indi,

Bu iktidarla büyüyen genç kuşak ile ebeveynler çatışıyor, aileler dağılıyor, yuvalar yıkılıyor.

Gençlik merkezleri açmakla sorun çözülmüyor, her şeyin altını boşalttılar, muhafazakar olmakla muhafaza edilmiyor, gençlere umutta biz olmalıyız.

İsrafı da bizim zihniyetimiz önler, kayırmacılığı da bizim zihniyetimiz giderir, hakkı olana hakkını verecek olanda bizim zihniyetimizdir. Bunun içinde çok çalışarak iktidar olmalıyız.

Bu iktidarın olumsuzluklarını, maddi ve manevi enkazını biz yine Allah'ın izniyle 94 ruhuyla çalışarak iktidara gelip düzelteceğiz. İyinin, doğrunun, güzelin, faydalının tesisi için çalışanlara selam olsun. Biz inanıyoruz zafere ulaşacağız zaferde yakındır Allah'ın izniyle. Çalışalım, ülkemiz ve İslam beldeleri biz Milli Görüş kadrolarını bekliyor. Bizi umutla, hasretle bekliyor” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA