ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 08-05-2022 15:43

Akbulut Hukuk Bürosuna Görkemli Açılış

Çarşambalı iş insanı Çetin Akbulut’un oğlu Avukat Mert Akbulut’a ait olan Akbulut Hukuk Bürosu’nun açılışı Zübeyde Hanım Meydanı’nda görkemli bir açılışla gerçekleştirildi.

Akbulut Hukuk Bürosuna Görkemli Açılış

Açılışa katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Adalet ve Kalkınma Partisi olarak partimizin adında da yer aldığı gibi bu ülkede adaletin tesir edebilmesi adına önemli çalışmalar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Adalet bir ülkenin olmazsa olmazıdır ve insanların refah ve huzurunu sağlayan en önemli yapı taşlarından biridir. Adaletle yönetilen bir ülke yolunda önemli adımlar attık. Bugün de Çarşambamızda genç bir avukat kardeşimizin hukuk bürosunun açılışını gerçekleştirmek adına bir araya geldik. Ben hukuk bürosunun Çarşamba’ya, Samsun’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Açılışa AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kavraz, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mustafa Kemal Çelik, Samsun Baro Başkanı Av. Pınar Gürsel Yıldıran, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan, Çarşamba Gürcüler Derneği Başkanı Ömer Semiz, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA