ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 09-05-2022 16:04

Yılmaz ve Demir’den Çarşamba Gürcü Kültür Derneği’ne Ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba Gürcü Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Yılmaz ve Demir’den Çarşamba Gürcü Kültür Derneği’ne Ziyaret

Bir dizi program için Çarşamba’ya gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 26 Mart tarihinde açılışı gerçekleştirilen Çarşamba Gürcü Kültür Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Ömer Semiz’den yapacakları çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Çarşamba Gürcü Kültür Derneği Ömer Semiz, “AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir derneğimizi ziyaret ederek yapacağımız çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’in yapacağımız sosyal ve kültürel projelerde bize destek olacaklarını belirtmelerinden dolayı çok memnun olduk. Samsunumuz, Çarşambamız ve Samsun halkımız için birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA