ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 10-05-2022 19:12

Çarşamba’da Polis Moral Gecesi Düzenlendi

Samsun’un Çarşamba polisi Ahmet Şafak şarkılarıyla eğlenceli bir konser yaşadı.

Çarşamba’da Polis Moral Gecesi Düzenlendi

Çarşamba polisi için Cemil Şensoy Kültür Merkezi'nde, Sanatçı Ahmet Şafak’ın sahne aldığı moral gecesi düzenlendi. Polislerin aileleri ile katıldığı programda renkli görüntüler oluştu. 
Konser öncesi konuşan Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, “polis olmanın, polis eşi olmanın zor olduğunu bildiğimiz için arkadaşlarımıza bir moral gecesi düzenlemek istedik. Vatanın ve aşkın şarkılarını güzel yorumlayan Ahmet Şafak’ı davet ettik. Sağ olsun kendisi bizi kırmadı ve güzel bir gecede bizle bir araya geldi” dedi. 

Konuşmanın ardından polisler ve aileleri sahne alan Ahmet Şafak ile moral gecesinde müzikler eşliğinde kimi zaman duygulanarak kimi zaman coşkuyla gönüllerince zaman geçirdiler. 

Konserin ardından tüm polisler ve aileleri adına teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir  Ahmet Şafak’a çiçek takdim ettirip,  Çarşamba'nın sembolü yumurta topuk ayakkabı ile 8 köşe kasket hediye etti.  Geceye bazı emekli polisler ile davetliler ve Çarşamba Polis Derneği Başkanı Ali Arat da katıldı.                                 
M. Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA