YEREL
Giriş Tarihi : 24-05-2022 18:39

Avcı’dan Bakan Yardımcısı Yumaklı’ya Rapor

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı İbrahim Yumaklı’yı ziyaret ederek rapor sundu.

Avcı’dan Bakan Yardımcısı Yumaklı’ya Rapor

Konu ile alakalı açıklama yapan Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı,”Tarım ve Orman Bakanlığımızda Bakan Yardımcısı olarak görevine yeni atanan Sayın İbrahim Yumaklı Beyefendiyi Büyük Birlik Partisi Tarım Komisyonu Üyeleri Genel Başkan Yarımcısı Uğur Bulut, MKYK Üyesi Fehmi Güney ile birlikte ziyaret ettik.

Tarım Komisyonu Üyesi olarak Türkiye genelindeki tarımla alakalı sorunları ve Büyük Birlik Partisi Tarım Komisyonu Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak Bakan Yardımcımıza arz ettik.

Ayrıca şeker pancarı üreticilerimizin avans borçlarını ödeyemediklerinden dolayı icra takibi başlatıldığını bundan dolayı çiftçilerimizin çok mağdur olduklarını arz ettik. Yine Çarşamba Şeker Fabrikası’nın açılmasının Samsun bölgemiz için çok önemli olduğunu arz etmemiz üzerine Sayın Bakan Yardımcımızın konuyu yakinen takip ettiğini strateji merkeziyle bizzat kendisinin çalıştığını olumlu Rapor verdiği müjdesini de tarafımıza bildirmiş oldu. Sayın Bakan Yardımcımız İbrahim Yumaklı Beyefendiye göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı tüm çiftçilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA