ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 26-05-2022 17:30

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir Terfi Etti

Samsun Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, 4. sınıftan 3. sınıfa terfi etti. 

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir Terfi Etti

Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu Emniyet Teşkilatı amir sınıfı personelin 2022 yılına ilişkin terfi değerlendirme sonucuna göre bir üst rütbeye terfi etti. 

2004 Yılın da Giresun'da göreve başlayan ve 6 yıllık süreden sonra 2010 yılında Hakkari'ye atanan, buradan  2012'de Samsun'a tayini çıkan Müdür Aydemir, Tekkeköy ve İlkadım ilçelerinde ki çeşitli görevlerinin sonrasında 2021 Eylül'de Çarşamba'da İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başladı. Dönemin Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen ise Erzincan'a atanmıştı. 

Emniyet Genel Müdürlüğü,’2022 Yılı Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurul Sonuçları’ duyurusunu yayınlayarak, 3 bin 688 personelin üst rütbeye terfi ettirildiğini bildirdi. Amir sınıfı personelin 2022 yılına ilişkin terfi değerlendirme sonucuna göre, 4.sınıf emniyet müdürü olan Çarşamba'ya İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir 3.sınıf emniyet müdürü rütbesine terfi etti. Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulunun kararları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onayı ile yürürlüğe girdi.

Haber: M:Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA