ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 28-05-2022 21:58

Çarşamba Devlet Hastanesi ‘Anne Dostu Hastane’

Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin’e Kadın Doğum Polikliniği’nde doğum yapan anneler ve ailelerine hastane ve yakınları tarafından yapılan hizmetlerden dolayı ‘Anne Dostu Hastane’ belgesi verdi.

Çarşamba Devlet Hastanesi ‘Anne Dostu Hastane’

Çarşamba Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulunan Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Çarşamba Devlet Hastanesi’nde polikliniklerde incelemelerde bulunup yapılan çalışmalar hakkında Başhekim Sezgin’den bilgiler alırken, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin’e Kadın Doğum polikliniğinde yapılan çalışmalar nedeniyle ‘Anne Dostu Hastane’ belgesi verdi.

Verilen belge ile ilgili açıklama yapan Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin, “Sadece kadın doğum polikliniğimiz değil hastanemizin tüm servislerinde en iyi hizmeti veriyoruz. Sayın İl Müdürümüz bugün kadın doğum polikliniğimizi ziyaret ederek bu belgeyi bize layık gördü ancak diğer polikliniklerimiz için de bizi tebrik etti. Halkımıza hizmet etmek adına sürekli mesaimizden ödün vererek çalışıyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA