SİYASET
Giriş Tarihi : 02-06-2022 13:45

İyi Parti Siyaset Akademisi'nden Eğitim

İyi Parti Siyaset Akademisi başkanlığı tarafından 'Liderin İzinde Az Kaldı' sloganıyla tüm Türkiye'yi kapsayacak yeni bir eğitim dönemine girdi.

İyi Parti Siyaset Akademisi'nden Eğitim

Teşkilat bilgilendirme toplantılarının ilki Samsun'dan başladı. İl Başkanlığının  ev sahipliği yaptığı ve Sunuculuğunu Eğitim işlerinden sorumlu İl Başkan yardımcısı  Hasan Budak'ın yaptığı toplantıda İl Başkanı Hasan Aksoy ortak akıl ile iktidara yürüdüklerini , birlik ve beraberlik içinde vatandaşın sorunlarını dertlenen bir anlayışla siyaset yaptıklarını ve kimsenin umutsuz olmamasını, sorunların çözümünün İyi Parti kadroları ile gerçekleşeceğini ve az kaldığını ifade etti.

Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, Amasya İl Başkanı Avni Verdi, Sinop İl Teşkilat Başkanı, İl Başkan yardımcıları ve İlçe Başkanlarının  katıldığı  eğitimde liderlik ve yöneticilik, empati, algı yönetimi, örgütlü çalışmanın önemi ve teşkilatların gücü konuları anlatıldı. Siyaset Akademisi Başkanı Yüksel Korkmaz ve yardımcıları Orkun Özeller ile Dr. Hasan Sami Özvarinli tarafından verilen eğitim; geleceğin Türkiye'sini yönetme azim ve kararlılığında olan İyi parti ve lideri Meral Akşener ve teşkilatlarının ne kadar organize ve liyakat esaslı çalışma gayretinde olduğunu ortaya koydu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA