ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 04-06-2022 16:40

Umran Oto Ekspertiz Çarşamba Şubesi Hizmete Açıldı

Umran Oto Ekspertiz Çarşamba Şubesi, Yeni Samsun Caddesi Shell Petrol yanında hizmete açıldı.

Umran Oto Ekspertiz Çarşamba Şubesi Hizmete Açıldı

Türkiye’nin önemli markalarından olan Umran Oto Ekspertiz’in Çarşamba Şubesi’nin açılışı yoğun katılımla gerçekleştirilirken açılışta konuşma yapan Çarşamba Şoförler Odası Başkanı Musa Bala, “İstihdama katkı veren herkese her zaman destek olmuşuzdur. Ekonomide dükkan kapanması bizleri hep mutsuz etmiştir. Çünkü dükkan kapanması ekonomide küçülmek demektir. Çarşambamız gün geçtikçe büyüyor. Çarşamba’da 150-200 galerici arkadaşımız var, ülkemizin diğer il ve ilçelerinden insanlar Çarşamba’ya araç almaya geldiklerinde ekspertize geldiklerinde Çarşamba’da ekspertiz hizmeti veren arkadaşlarımız kazanacak, dolayısı ile Çarşamba kazanmış olacak. Bu nedenle açılan her işyeri bizim için gurur kaynağı oluşturuyor. Ben bu işyerini Çarşambamıza kazandıran kardeşlerimizi tebrik ediyor ve hayırlı kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bala’nın konuşmasının ardından açılış kurdelesi yatırımcılarla birlikte kesilirken, açılışa çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış öncesinde Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden de işyerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra bir toplantıya katılmak üzere işyerinden ayrıldılar.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA