ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 04-06-2022 16:45   Güncelleme : 04-06-2022 18:22

Ahşap Oyuncaklarla Çocuklarda Farkındalık Oluşturuyorlar

Samsunlu UBS Ahşap Oyuncak firması tamamen doğal malzemelerle işledikleri oyuncaklar ile Karadeniz Bölgesine hitap ediyor. İşletme her yaştan çocuğa hitap eden ahşap oyuncaklar ile şenlikler düzenliyor. Yapılan organizasyonlarda arabadan uçağa, bebekten çeşitli hayvanlara kadar ahşaptan oyuncakları çocuklara boyatan firma organik oyuncak bilincini de artırmak istiyor.

Ahşap Oyuncaklarla Çocuklarda Farkındalık Oluşturuyorlar

İşletmelerini 2019 yılında ilk olarak Samsun çevresine hitap etmek için kurduklarını belirten firma sahibi Uğur Bozkurt, "Yetişkinler olarak çocuklarımızın gelişmesinde oyuncağın önemini  iyi bilirken onların sağlıklı oyuncaklarla oynamalarının da ne kadar önemli olduğunun farkındayız" dedi. 

Okullar ve sivil toplum kuruluşlarıyla ahşap oyuncaklar ile ve etkinliklerle organizasyon düzenleyen firma sahibi Uğur Bozkurt , her yaştan çocuğun ahşap oyuncakla mutlaka tanışmasını amaçladıklarını belirtiyor. 

İşletme hakkında bilgiler de veren  Bozkurt, "Özellikle teknolojinin gelişmesiyle bir çok alanda organik ürünler azalıyor.  Bizde çocuklarımızı ahşabın doğallığıyla buluşturmak amacıyla firmamızı kurduk.  İşletmemiz çocuklarımızı doğal malzemelerle buluştururken aynı zamanda keyifli etkinliklerle verimli vakit geçirmelerine fırsat sunan bir çok çalışmayı da bünyesinde barındırmaktadır.  Ahşap oyuncaklar doğal olması sebebiyle çocuklarımızın sağlığı açısından en doğru oyun malzemesidir.  Oyuncakların ham maddesi ağaç olduğundan çocuk ağaç ile doğa arasında bir bağ kurar ve çocuğa doğa sevgisi kazandırır. Çocuklarımızın gelişmesinde büyük önemi olan oyuncakların seçimini özenle yapılması gerektiğinin bilinciyle alanında uzaman bir kadroyla iş birliği halinde çalışmaktayız. Onların sağlığı ve mutluluğu için çalışmak ekibimizin öncelikli hedefleri arasındadır" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA