ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 15-06-2022 17:04

“Saz ve Söz Öğretmenlerimizde” Konseri

Çarşamba ilçesinde 2021/2022 eğitim öğretim yılının son günlerine yaklaşılırken okullarda görevli öğretmenler tarafından Abdullahpaşa Meydanı’nda “Saz ve Söz Öğretmenlerimizde” konseri verildi.

“Saz ve Söz Öğretmenlerimizde” Konseri

Çarşamba Abdullahpaşa Meydanı’nda gerçekleştirilen konseri Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Mustafa Kemal Çelik, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir ve çok sayıda vatandaş izlerken, öğretmenler söyledikleri türküler ile izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ADINA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK

Çarşamba’da sosyal aktivitelerin artırılarak yapılması adına çalıştıklarını dile getiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal belediyecilik adına birçok çalışmaya imza attık. Şehrimize yaptığımız yatırımların yanı sıra ilçemizde insanların sosyal olarak faaliyet göstermeleri ve sosyal yaşantılarını artırmaları adına çalışmalar yapıyoruz. Eğitim öğretim yılının son günlerine geldiğimiz bu günde de Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortak yaptığımız çalışma neticesinde öğretmenlerimiz sahne alarak Çarşambalı hemşehrilerimizle bu akşam buluştu. Ben bu organizasyonda görev alan tüm öğretmenlerimize de emekleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA