Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 06-05-2021 16:04

Tekcan'dan Yardım Açıklaması

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve CHP Grup Başkan Vekili Dr. Atila Tekcan, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından esnaflara yapılacak destek ile ilgili açıklama yaptı.

Tekcan'dan Yardım Açıklaması

Önergelerle kapanan esnafa nakdi destek verilmesini Büyükşehir Belediye Meclis gündemine taşıdıklarını dile getiren Tekcan şunları söyledi:

"Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantılarında yoğun eleştiri ve  Önergelerle meclis  gündemine  taşıdığımız  Pandemi sürecinde yasal olarak kapanan, çalışmayan Lokanta, Servis Taşımacılığı, Bay-Bayan Berber, Kahveci, Kafeterya işletmeleri, Bilardo, internet, Oyun Salonları Halı Saha, Çay ocağı ,Okul Kantin işletmelerine nakdi yardım yapılması hususundaki Sosyal Belediyecilik  uygulaması konusunda Belediyemiz nihayet olumlu bir adım atmıştır. Merkez ilçelerimizde bulunan bu işletmelere Esnaf Odaları Birliği kanalıyla  1.000,00 TL nakdi yardım yapılmasını memnuniyetle karşılamış bulunmaktayız. Yardımlarımız esnafımıza hayırlı olsun. Temennimiz ve talebimiz diğer ilçelerdeki esnaflarımızın da aynı yardımlardan istifade etmesidir. Bu konuda ısrarımız, talebimiz ve takip sürecimiz devam edecektir. Nakdi yardım konusunda emeği geçen Sn Belediye Başkanımız, Belediye Bürokratlarımız  ve Esnaf Odaları Birliği yöneticilerine teşekkür ederiz."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA