SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2024 19:59

"31 Mart'ta Yaşayacağımız Zafere Adım Adım İlerliyoruz"

Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, hemşehrilerinin desteği ile rekor bir oy alarak 31 Mart'ta yaşayacakları zafere adım adım ilerlediklerini belirterek, "Halkımızın güveni ve desteği bizim çalışma şevkimizi ve azmimizi daha da artırıyor. Şehrimizin her köşesini gerçek belediyecilik hizmetleriyle buluşturacağız" dedi.

Ak Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, seçim çalışmaları kapsamında vatandaş buluşmalarını gece gündüz sürdürürken, hemşehrilerinin kendisine gösterdiği büyük ilgi ve desteğin 31 Mart sonrası hizmet olarak geri döneceğini söyledi.

TERME’Yİ DAHA GÜZEL YARINLARA HAZIRLAYACAĞIZ

Samsun'un Terme ilçesini yenilikçi, yaratıcı projelerle geliştirmek, konforlu hale getirmek ve insan odaklı belediyecilik anlayışı ile şehre hizmet etmek için yola çıkan Şenol Kul, esnaf ve mahalle sakinlerini ziyaret etmeye, taleplerini dinlemeye devam ediyor. Sanayi esnafı ile Akbucak ve Köybucağı Mahallesi'ni ziyaretlerinde Terme'yi 31 Mart sonrasına hazırladıklarını dile getiren Şenol Kul, "Şehrimiz için yapacak çok işimiz var. Terme'ye hak ettiği hizmetleri ve yatırımları kazandırmaya, vatandaşlarımızın refahı, huzuru ve mutluluğunu sağlamaya büyük çaba göstereceğiz. Hep birlikte, el birliği ve işbirliği içinde Terme'mizi daha güzel yarınlara hazırlamaya kararlıyız.  Atacağımız adımlarla hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeye ve gönüllere dokunmaya da devam edeceğiz. Bunun için heyecanımız, hizmet aşkımız ve enerjimiz ilk günkü gibi en üst seviyede" dedi.

ZAFERE ADIM ADIM İLERLİYORUZ

Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda azim ve kararlılıkla çalışacaklarını, hemşehrilerinin desteği ile rekor bir oy alarak 31 Mart'ta yaşayacakları zafere adım adım ilerlediklerini de dile getiren Şenol Kul, "Halkımızın güveni ve desteği bizim çalışma şevkimizi ve azmimizi daha da artırıyor. Şehrimizin her köşesini gerçek belediyecilik hizmetleriyle buluşturacağız" diyerek belediye çalışmalarında kısa vadeli ve günü kurtarmaya yönelik hizmet yerine  uzun vadeli ve sürdürülebilir  planlamaların yapılacağını da sözlerine ekledi.

AdminAdmin