İLÇE HABER
Giriş Tarihi : 05-06-2024 17:54

AK Parti’den Başkan Özkan’a Ziyaret

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Ersin Sandıkcı ve yönetim kurulu üyeleri, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti’den Başkan Özkan’a Ziyaret

Dün gerçekleştirilen Çarşamba Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek liste ile girerek güven tazeleyen mevcut başkan Yusuf Özkan’a AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Ersin Sandıkcı ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulunurken, konu ile alakalı olarak konuşma yapan Sandıkcı, “2021/2024 yılları arasında Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Yusuf Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, muhtarlarımız ve Çarşambalı hemşehrilerimiz adına önemli çalışmalar yaparak hemşehrilerimizin sesi oldu. Yusuf Özkan, mahalle muhtarlarımıza verdiği güven ile de dün gerçekleştirilen genel kurula tek aday olarak girerek güven tazeledi. Ben bundan sonraki 3 yıllık dönemde Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Yusuf Özkan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Yusuf Özkan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Ersin Sandıkcı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Haber: Yaşar KARAMAN

AdminAdmin