KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 13-06-2024 16:04

Başkan Avcı’dan Şenliğe Davet

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, tüm vatandaşları bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Bahar Şenliği’ne davet etti.

Başkan Avcı’dan Şenliğe Davet

Her yıl düzenledikleri Bahar Şenliği’nin bu yıl onuncusunu düzenlemenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, “Ayvacık Ziraat Odası olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Bahar Şenliği'nin 10'ncusu; Kurban Bayramı'nın 2'nci günü olan 17 Haziran Pazartesi günü saat 13.00'da Orhangazi Mahallesi Saat Kulesi Yanı Karavan Park Alanı'nda gerçekleşecek.

Ayvacık Ziraat Odası ve Meclis Üyeleri, Ayvacık Belediyesi, Ayvacık mahalle muhtarları ve Ayvacık Yerel Eylem Grubu Derneği'nin katkılarıyla düzenlenen Bahar Şenliği'nde; açılış konuşmaları sonrasında Ata Dans Organizasyon Horon Ekibi'nin gösterisiyle şenlik başlayacak.

Günün devamında Türk Halk Müziği sanatçıları Hande Uyar, Zeynep Özdeş, Ferhat Hantal ve Şeyda Karadeniz ile Karadeniz sanatçısı Şevki Kasapoğlu'nun konser vereceği Bahar Şenliği'nde; Ağalık Yarışı ve sürpriz hediye çekilişleri yapılacak. Şenliğimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

AdminAdmin