SPOR
Giriş Tarihi : 18-05-2023 20:00

Başkan Demir'e Şampiyonluk Ziyareti

Süper Lig'e 11 yıl sonra yükselen Yılport Samsunspor'da İcra Kurulu Üyeleri Soner Soykan ve Suat Çakır, şampiyonluk kupasını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e getirdi.

Başkan Demir'e Şampiyonluk Ziyareti

11 yıl aradan sonra Süper Lig'e yükselen Yılport Samsunspor İcra Kurulu Üyeleri Soner Soykan ve Suat Çakır, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti.

Şampiyonluk kupasını getiren Yılport Samsunspor yöneticileri, Başkan Demir'e vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN DEMİR'E TEŞEKKÜR

Ziyarette konuşan Yöneticiler Soner Soykan ve Suat Çakır, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir, bizlerden sezon başından bu yana desteklerini hiç esirgemedi. İhtiyacımız olduğu an da isteklerimiz gerçekleşti. Biz de şampiyonluk kupasını başkanımıza getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

‘YÜREKTEN KUTLUYORUM

Süper Lig için başarı dileklerini ileten Başkan Demir ise "Şampiyonluk kupasını görmek çok güzel bir duygu. Şehrimizin markası takımımız hak ettiği yere Süper Lig'e adından söz ettirerek yükseldi. Başkan Yüksel Yıldırım, yöneticilerimizi, hocamızı, teknik ekibi ve oyuncuları yürekten kutluyorum. Süper Lig'de de Samsunspor'umuzdan güzel başarılar bekliyoruz" dedi.

AdminAdmin